PROGRAM OPERACYJNY Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020

Oś priorytetowa 6 Zwiększenie potencjału przedsiębiorstw i przygotowanie do cyfrowej
transformacji w kontekście pandemii COVID-19
Fundacje EU

TYTUŁ PROJEKTU: Automatyzacja i sztuczna inteligencja w procesie szkoleniowym pracowników zajmujących się komunikacją z klientami poprzez kanały zdalne.

NUMER PROJEKTU: POIR.06.02.00-30-0137/21

DZIAŁANIE: 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację

Celem realizowanego przez nas projektu jest zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych w procesach świadczenia usług szkoleniowych dla klientów przedsiębiorstwa, które przyczynią się do wzrostu jakości świadczonych usług, a także zwiększą odporność firmy na wszelkie negatywne skutki wystąpienia pandemii wirusa COVID 19, poprzez znaczące obniżenie kosztów świadczenia usług i czasu koniecznego do ich poprawnej realizacji. Będziemy mogli zaoferować większą liczbę treningów w krótszym okresie czasu.

Projekt sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19.

Całkowita wartość projektu: 296.765,00 PLN.

Dofinansowanie projektu z UE: 252.250,25 PLN.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Chcę otrzymać od Sales Lions informacje handlowe. Zgadzam się na prowadzenie przez Sales Lions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością marketingu bezpośredniego za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Tę zgodę możesz łatwo wycofać wysyłając email z informacją na adres kontakt@saleslions.pl jednak wówczas nie dowiesz się o aktualnych ofertach Sales Lions.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sales Lions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Winklera 14, 60-246 Poznań. Dane będą wykorzystywane w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Pełne informacje dotyczące przetwarzania danych i Państwa uprawień zawarte są w Polityce prywatności https://www.saleslions.pl/polityka-prywatnosci.

SALES LIONS

60-246 Poznań, ul. Winklera 14

+48 573 504 200
Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Zobacz więcej
Ok, Rozumiem