Materiały szkoleniowe Sales Lions

O zdalnym kontakcie z klientem wiemy wiele. A może nawet wszystko.
Pobierz materiały przygotowane przez naszych trenerów i wspomagaj nimi swój zespół.

Materiały do pobrania

Drzewo IVR

materialy do pobrania obrazek

Drzewo IVR

Czyli kilka prostych porad, jak stworzyć najbardziej efektywną infolinię.

Chcecklista ratunkowa

materialy do pobrania obrazek

Chcecklista ratunkowa

Czyli zbiór praktycznych porad jak zachować się w trudnych momentach pracy na słuchawce

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Chcę otrzymać od Sales Lions informacje handlowe. Zgadzam się na prowadzenie przez Sales Lions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością marketingu bezpośredniego za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Tę zgodę możesz łatwo wycofać wysyłając email z informacją na adres kontakt@saleslions.pl jednak wówczas nie dowiesz się o aktualnych ofertach Sales Lions.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sales Lions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Winklera 14, 60-246 Poznań. Dane będą wykorzystywane w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Pełne informacje dotyczące przetwarzania danych i Państwa uprawień zawarte są w Polityce prywatności https://www.saleslions.pl/polityka-prywatnosci.

SALES LIONS

60-246 Poznań, ul. Winklera 14

+48 573 504 200
Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Zobacz więcej
Ok, Rozumiem