Zamów

Jak wygląda zdalna obsługa Klienta w Twojej firmie?
Sprawdź jak Sales Lions pomoże Ci usprawnić procesy i poszerzyć wiedzę w tym zakresie

Zamów Demo systemu Sales Lions w postaci
20 minutowego webinaru

W trakcie prezentacji pokażemy Ci innowacyjny system Sales Lions oraz jedyne w swoim rodzaju narzędzie pozwalające zwiększać konwersję z obecnych leadów do poziomu nawet 80%.

Korzystając z naszych rozwiązań zyskujesz:

  • poprawę umiejętności telefonicznej obsługi klienta u wszystkich pracowników, nawet tych, którzy niechętnie rozmawiają przez telefon.
  • lepszą obsługę obecnego ruchu zdalnego, a co za tym idzie więcej klientów w salonie
  • pewność, że każda rozmowa telefoniczna jest prowadzona
  • w sposób prawidłowy

Bezpłatne Badanie Sales Lions – bezpieczny
tajemniczy klient

Badanie Sales Lions służy zbadaniu szczelności Twoich wszystkich kanałów komunikacji. Począwszy od formularza
na stronie, przez Facebooka, po maila, sprawdzimy wszystkie możliwe drogi jakimi może skomunikować się z Tobą klient.
Cały proces jest przez nas precyzyjnie rejestrowany, zarówno w wersji audio jak i wideo. Dzięki nam sprawdzisz, czy Twój lejek jest szczelny i usprawnisz cały proces.

Dostaniesz gwarancję, że pieniądze wydane na działania marketingowe nie są stracone.

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Chcę otrzymać od Sales Lions informacje handlowe. Zgadzam się na prowadzenie przez Sales Lions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością marketingu bezpośredniego za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.

Tę zgodę możesz łatwo wycofać wysyłając email z informacją na adres kontakt@saleslions.pl jednak wówczas nie dowiesz się o aktualnych ofertach Sales Lions.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sales Lions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Winklera 14, 60-246 Poznań. Dane będą wykorzystywane w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Pełne informacje dotyczące przetwarzania danych i Państwa uprawień zawarte są w Polityce prywatności https://www.saleslions.pl/polityka-prywatnosci.

SALES LIONS

60-246 Poznań, ul. Winklera 14

+48 573 504 200
Ta strona używa plików cookie (ciasteczek) niezbędnych do jej prawidłowego działania. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Zobacz więcej
Ok, Rozumiem